top of page

Konsept ve Uygulama 
Mimari Proje Üretimi

Ulusal ve uluslararası çapta en küçük ölçekten en büyük ölçeğe kadar tüm aşamalarda mimari konsept proje ve aşamalı olarak uygulama projeleri çalışması hizmeti vermekteyiz. Genç ve dinamik bir ekiple çevrenin kimliğini uygun ekonomik ve sürdürülebilir projeler üretmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Yarışma ve Araştırma 
Proje Üretimi

Ulusal ve uluslarası birçok yarışmayı takip eden ve katılan bir ofis olma hedefindeyiz. Bunu gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Mimari eğitimden kopmadan mimarinin yaşam üzerindeki etkisini arttıracak araştırmaları kendimiz üretmekteyiz.

İnşaai Çalışmalar -
Şantiye Yönetimi

Ürettiğimiz konsept ve uygulama projelerinin inşaai çalışmalarını ve şantiyesinin yönetimini de kendi ekibimiz dahilinde tamamlıyoruz. Bu sayede yapılan tasarımların saha ile kordinasyonunu daha ekonomik, hızlı ve konsepte uygun bir şekilde yürütüyoruz.

3D Görselleştirme - 
Render

Kendi projelerimizin sunum ve katalog çalışmalarını, 3D Görselleştirilmesini ve Render çalışmalarını kendi bünyemizde vermekteyiz. Ayrıca yapılan modelleme çalışmalarının katalog haline getirilmesi ve Render çalışması uygulanmasıda hizmetlerimiz arasında.

İç Mekan
Tasarımı

Mimari konsept ve uygulama projelerin içinde uzmanlaşılan bir dal olarak projelerin iç mimari çalışmalarınıda inşaai sorumlulukla alarak tasarlayıp üretim aşamasında da bulunmaktayız. Bu sayede yapılan tasarımların güvenle kullanıcıya teslimi sağlanmaktadır.

Ürün / Obje 
Tasarımı

Mimari projelerde yapıları boyayan en önemli eleman objeler-nesneler-mobilyalardır. Tasarımın her kaleminde bulunan BABİL Architects projeler için özel mobilya, aydınlatma, strüktür, enstalasyon ve birçok nesneyi kendi içerisinde tasarlamaktadır.

bottom of page